SOUL skis

soulskis

SOUL skis. Ett inlägg på vår slutna grupp på Facebook-sida från en nöjd medlem som köpt sina nya handgjorda SOUL skis med skibum50plus medlemsförmån. Vi tycker det är lika roligt varje gång vi får feedback, inlägg från våra medlemmar. Vi arbetar hårt för att skapa bra förmåner för våra medlemmar men också en atmosfär för personliga möten, events och minnesvärda upplevelser. Tack Martin Berg och Soul skis.

A post on our closed group on Facebook page from a satisfied member of skibum50plus Exclusive Club who purchased his new handmade SOUL skis with skibum50plus membership benefit. We think it’s as great fun every time we get feedback, posts from our members. We work hard to create great benefits for our members but also an atmosphere of personal meetings, events and memorable experiences. This members soul is yellow since he bought a pair off yellow Soul skis special made for randonée. ”Earn your turns” .

t2_skis

GO TO SOUL skis homepage

 

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Skapa en webbplats eller blogg på WordPress.com

Upp ↑

%d bloggare gillar detta: